21 lipca, 2024

Szlachetne Zdrowie Blog

O zdrowiu i nie tylko poczytasz na łamach naszego bloga!

Śniadanie w klimatycznej kawiarni

2 min read

Jedzenie śniadania to dla wielu z nas wielki problem. Nie ma czasu na przygotowywanie jedzenia i wszystko robimy w biegu. Często też sięgamy po jedzenie, które jest niezdrowe, bo nie ma czasu zastanawiać się nad tym, co należy przygotować.

To nie jest najlepsze rozwiązanie i trzeba to zmienić. Musimy wybrać się do kawiarnia, która serwuje pyszne śniadania. Może to być dla nas zaskoczeniem, bo wielu osobom wydaje się, że można pójść do kawiarnia na kawę, herbatę i ciastko. Nie wszystkie działają w ten sposób, bo na Mokotowie znajdziemy kawiarnię, która przygotowuje nie tylko śniadania, ale również lunch.

Działają bardzo sprawnie i przyciągają klientów nie tylko smacznym jedzeniem, ale również wystrojem. Mamy tam salę, w której można będzie odpocząć. Do dyspozycji mamy pufy, ale i hamaki. Czy ktoś widział w Polsce coś podobnego? Oczywiście, że nie, dlatego tam trzeba pójść i sprawdzić wszystko.

Menu na śniadanie
Możemy zamówić bardzo różne jedzenie jak chociażby lekkość poranka gdzie w menu będzie naturalny jogurt, granola, konfitura oraz sezonowe owoce. Brzmi smacznie i na pewno takim jest. Można również zamówić twarożkowy zawrót głowy i wtedy mamy tradycyjny wiosenne twarożek ze szczypiorkiem. Do tego mamy podawane chrupiące ciepłe pieczywo i mini sałatkę. To musi dobrze smakować, dlatego nie pozostaje nam nic innego jak pójść do kawiarni i zamówić takie śniadanie. Przekonamy się, co nam smakuje i na pewno będziemy często tutaj przychodzić. Wystarczy raz spróbować tego jedzenia żeby się w nim zakochać. Przystępne ceny i bardzo miła obsługa na pewno wpływają na to, że podczas śniadań w tym lokalu jest bardzo dużo ludzi. My również możemy się tam znaleźć nawet dzisiaj.

Warto to zrobić żeby wiedzieć jak powinno wyglądać pożywne i smaczne śniadanie. Menu jest o wiele większe i można je zobaczyć na śniadania w Warszawie na Mokotowie. Zamawiajmy jedzenie i delektujmy się nim, a przy okazji dobrze się rozglądają po tych salach, które zostały w stylowy sposób urządzone. Tam wszystkim się bardzo podoba.