21 lipca, 2024

Szlachetne Zdrowie Blog

O zdrowiu i nie tylko poczytasz na łamach naszego bloga!

Komputer nurkowy Suunto Vyper Novo White

2 min read

Aby móc swobodnie nurkować na jakichkolwiek wodach, aby móc zobaczyć więcej, zejść nieco głębiej, warto jest zaopatrzyć się w profesjonalny komputer nurkowy. Tenże sprzęt to bardzo przydatne urządzenie, dzięki któremu sprawniej można poruszać się pod powierzchnią wody.

Na rynku mamy do czynienia z wieloma różnymi modelami komputerów nurkowych. Oczywiście warto jest wybrać ten, który będzie dla nas najbardziej funkcjonalny i oczywiście będzie leżał w granicach naszych możliwości finansowych. Jednym z modeli takich komputerów nurkowych, który na pewno spełni oczekiwania wielu osób jest model Suunto Vyper Novo White. Jak sama nazwa wskazuje, jest to komputer koloru białego i jest on kontynuatorem nieco starszej wersji o nazwie Suunto Vyper. Jest to dosyć rozwojowy model komputera nurkowego i tym samym należy powiedzieć, że jest on przeznaczony w głównej mierze dla tych, którzy są w owej sztuce nieco bardziej zaawansowani.

Do najważniejszych funkcji tego urządzenia należy zaliczyć między innymi możliwość pracy w trybie pracy nitroks, powietrze, jako głębokościomierz, jak również przy nurkowaniu ze wstrzymanym oddechem. W urządzeniu mamy wbudowaną funkcję algorytmu dekompresji ciągłej – Suunto RGBM. Ponadto należy także wskazać na funkcję wbudowanego kompasu 3D wraz z kompensacją przechylenia. Pod powierzchnią wody można przełączać funkcje pomiędzy maksymalnie trzema różnymi gazami. Istotnym elementem na pewno jest fakt, iż do komputera dołączony jest kabel USB, dzięki czemu można swobodnie połączyć się także z komputerem PC/Mac. Wiele różnych funkcji, wiele różnych możliwości. Wszystkie one można dokładniej poznać za pośrednictwem informacji zawartych na stronie internetowej http://www.bestdivers.pl/sklep/suunto-vyper-novo-white/. Nurkując na wielu różnych wodach, warto jest mieć przy sobie taki sprzęt, który zapewni nam swobodę, zwiększy nasze bezpieczeństwo oraz zwiększy nasze możliwości pod wodą. Suunto Vyper Novo White to właśnie jeden z tych nieodzownych elementów, które warto mieć przy sobie.