23 lutego, 2024

Szlachetne Zdrowie Blog

O zdrowiu i nie tylko poczytasz na łamach naszego bloga!

Kredyt konsolidacyjny – pomoc doradcy finansowego

2 min read

Wiele osób wpada w pętle kredytową, z której trudno będzie wyjść. W jaki sposób to się robi? Bierzemy jeden, drugi, trzeci kredyt. Niestety mamy za mało pieniędzy z wypłaty żeby to wszystko spłacić? Co wtedy robimy? Sięgamy po czwarty kredyt żeby można było, chociaż trochę należności z tych trzech pierwszych spłacić.

Ostatecznie mamy kredytów kilka, a nawet kilkanaście i nie wiemy jak sobie dalej poradzić. W takiej sytuacji kredyt konsolidacyjny to będzie rozwiązanie, które pozwala nam wyjść na prostą. Te wszystkie kredyty, które zaciągnęliśmy idą w jeden duży kredyt. Co na tym można zyskać? Bardzo dużo, bo mamy to rozłożone na wiele lat tak jak kredyt hipoteczny, raty nie są wysokie i co ważne rata jest jedna, a nie pięć czy dziesięć. Warto, zatem zainteresować się tym tematem, a przekonamy się sami, że jeśli jesteśmy w potrzebie to na pewno na tym zyskamy.

Doradca finansowy

Do uzyskania takiego kredytu konieczna będzie wizyta u doradcy finansowego. To osoba, która jest w stanie nam pomóc i wybrać spośród swoich ofert taki bank, który ma dla nas najkorzystniejszą ofertę. Wtedy można będzie przystąpić do załatwiania wszystkich formalności, a to ma bardzo duże znaczenie żeby się spieszyć. Z każdym miesiącem mamy nowe należności do spłacenia, a to oznacza karne do setki i jeszcze wyższe koszty. My chcemy żeby to się już skończyło i żebyśmy zaczęli normalnie funkcjonować. Czekają nas długie lata spłacania, ale cieszmy się, że możemy sobie, chociaż w taki sposób z tym poradzić. Błędy w życiu są kosztowne, dlatego trzeba się liczyć z tym, że trochę czasu minie zanim sobie z tym poradzimy. Dobrze, że ktoś jest w ogóle w stanie nas z takiej kryzysowej sytuacji wyciągnąć.

Taką osobę znajdziemy na stronie http://www.strzylak.pl/oferta/kredyt-hipoteczny i na pewno warto się z tym doradcą skontaktować. Powie nam czy mamy szanse na kredyt konsolidacyjny, a jeśli tak to jak ma to wszystko wyglądać i jakie dokumenty są potrzebne. Przygotujemy się wtedy o wiele lepiej na wizytę i szybko załatwimy wszystkie formalności.