5 lutego, 2023

Szlachetne Zdrowie Blog

O zdrowiu i nie tylko poczytasz na łamach naszego bloga!

Integracja eBay w ErpBox – jakie są to korzyści dla sprzedawcy?

2 min read

Pod wieloma względami, eBay można uznać za światowe centrum e-commerce. Jako niezwykle popularny serwis aukcyjny, którego działalność sięga już ponad dwóch dekad, nigdy nie powinno się go bagatelizować podczas rozwijania swojej własnej platformy w sieci.

Duży potencjał serwisu eBay jest uwzględniony także w szerokim zakresie funkcjonalności systemu ErpBox. Decydując się na to oprogramowanie, można szybko i sprawnie zintegrować swój sklep internetowy także z kanałem w eBay, znacznie poszerzając swój zasięg sprzedaży!

Integracja ErpBox z kontem eBay za pośrednictwem API – co warto wiedzieć o tym połączeniu?

Jedną z największych zalet ErpBox jest możliwość łatwej integracji z poszczególnymi platformami sprzedaży, wliczając w to popularny eBay. Jest to świetna okazja dla rozwijających się firm, gdyż pozwala poradzić sobie ze skomplikowanymi procedurami zamówień w tym serwisie, a także czyni cały ten proces o wiele wydajniejszym, oszczędzając czas i pieniądze. Każdy sprzedawca z pewnością skorzysta na tym rozwiązaniu, niezależnie od tego, czy odnalazł się już w charakterystycznym środowisku eBay, czy nie.

Kluczem jest tu modułowa budowa ErpBox, która udostępnia sprzedawcy szereg bardzo przydatnych narzędzi. To już koniec ręcznego przeszukiwania tysięcy maili czy marnowania energii na obsługę zamówień. Konto w ErpBox zapewni między innymi:

 • dostęp do informacji o płatnościach eBay,
 • automatyczne wydruki listów przewozowych,
 • dostęp do informacji o rozliczonych zamówieniach,
 • możliwość łatwego, przejrzystego filtrowania zamówień,
 • automatyczną aktualizację statusu zamówienia w eBay,
 • wszystkie dane w jednym widoku,
 • dostęp    do szczegółowych logów zamówienia,
 • możliwość łączenia wielu zamówień klienta w jedno,
 • automatyczne przypisywanie kurierów z eBay do wybranej metody wysyłki w ErpBox,
 • możliwość wysłania maila do klienta bez opuszczania widoku zamówienia,
 • automatyczne powiadomienia e-mail dla klientów o utworzeniu i wysłaniu     zamówienia, a także zarejestrowaniu płatności.

Nie są to wszystkie z dostępnych możliwości, jakie daje integracja eBay i cały system w ogóle. Aby poznać pełnię potencjału ErpBox, warto założyć darmowe konto i testować ten system aż 21 dni bez zobowiązań.

Dlaczego warto skorzystać z ErpBox?

ErpBox to profesjonalne narzędzie do sprzedaży internetowej, nastawione na sprostanie potrzebom nowoczesnego e-sklepu. Jego nieustanny rozwój, a także mnóstwo automatycznych rozwiązań sprawia, że sprzedawca może utrzymać dynamiczny wzrost sprzedaży, a jednocześnie poradzić sobie ze wzrastającym nakładem związanych z nią formalności.